Останні новини
Практичні навчання закарпатських рятувальників розпочалися в Ужгороді
Практичні навчання закарпатських рятувальників розпочалися в Ужгороді
17:41, 20 сер.
Практичні навчання закарпатських рятувальників розпочалися сьогодні в Ужгороді. Проводять їх колеги з Польщі у рамках проєкту «Підвищення здатності оперативних підрозділів ДСНС на Закарпатті». Його реалізує Фундація «iHelp Institute». Про це повідомила речниця ДСНС на Закарпатті Наталія Батир. 

У військових підрозділів 128-мої гірсько-штурмової бригади — День відкритих дверей

13:12, 20 сер.
День відкритих дверей розпочався на території військових підрозділів Закарпатської 128-мої окремої гірсько-штурмової бригади. Заходи одночасно відбуваються в трьох містах – Виноградові, Мукачеві та в Ужгороді. До кінця дня охочі можуть побачити техніку, зброю та військове спорядження.

Воду червоного кольору виявили в колодязі в Ужгороді

18:35, 19 сер.
Воду червоного кольору виявили в колодязі на вулиці Далекій в Ужгороді. Про це сьогодні розказала мешканка цієї вулиці Катерина Кохан. За її словами, вода запаху немає. Забарвленість помітили у неділю зранку

"Тиждень еко-свідомості» стартував сьогодні в Ужгороді

17:54, 19 сер.
«Тиждень еко-свідомості» стартував сьогодні в Ужгороді. Про це повідомила співорганізаторка заходу Ольга Бесага. За її словами, впродовж цього періоду охочі візьмуть участь у майстер-класах, де створюватимуть еко-інсталяції, а також слухатимуть лекції про сортування сміття.

Більше новин