Суспільне запускає нові сайти регіональних філій

Суспільне запускає нові сайти регіональних філій

10 січ. 2019

Суспільне у регіонах поширює свою присутність у діджитал просторі. Упродовж 2-ох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу. Зараз сайти 9 філій Суспільного відкриті для користувачів мережі:

Вінницької — vn.suspilne.media
Волинської — vo.suspilne.media
Житомирської — zt.suspilne.media
Запорізької — zp.suspilne.media
Івано-Франківської — if.suspilne.media
Полтавської — pl.suspilne.media
Рівненської — rv.suspilne.media
Херсонської — ks.suspilne.media
Чернігівської — cn.suspilne.media

На нових сайтах є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка "Онлайн", де можна дивитися програми телеканалів наживо.

Окремий розділ цифрової платформи присвячений новинам регіону. Інформаційні служби регіональних телеканалів працюють над оперативним наповненням новинної стрічки нових сайтів. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю зі Суспільним мовленням.

У майбутньому на сайтах з’являться ще й розділи з регіональними проектами UA: Українське радіо.

Сайти виконані у єдиному корпоративному стилі, кожна філія Суспільного відрізняється власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону.

"Ми плануємо й надалі посилювати присутність Суспільного у діджитал. Так суспільний мовник стає більш доступним, адже інтернет-платформи дозволять і зручно переглядати передачі будь-де і будь-коли, і легко знаходити потрібні новини свого регіону", — сказав голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Сайти всіх інших філій наразі тестують і готують до запуску.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.