UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме Великодні богослужіння з Чернівців та Львова

UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме Великодні богослужіння з Чернівців та Львова

21 кві. 2022

24 квітня віряни святкуватимуть Великдень за юліанським календарем. Регіональні телеканали Суспільного, зокрема UA: ЗАКАРПАТТЯ, транслюватиме богослужіння з Чернівців та Львова. 

У неділю, 24 квітня, о 5:30 команда Суспільне Буковина транслюватиме на всі регіональні телеканали Пасхальне богослужіння з собору Різдва Христового (ПЦУ), що в Чернівцях. 

О 7:00 розпочнеться трансляція від Суспільного у Львові Воскресна Утреня та Божественна Літургія із Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (УГКЦ).

Крім цього, 23 квітня о 18:30 усі регіональні телеканали Суспільного покажуть звернення релігійних лідерів світу до постраждалих від війни. Це телезапис Суспільне Буковина релігійної зустрічі з вірянами різних конфесій «Місія солідарності релігійних лідерів в Україні», яка відбулася у Чернівецькому драмтеатрі 12 квітня. 

Команда регіонального мовлення Суспільного працює над міжрегіональним прямоефірним щоденним марафоном «Суспільне. Спротив», який транслюють усі регіональні телеканали Суспільного щобудня увечері. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій. 

Місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне Мовлення