Звіт голови Перечинської ОТГ — цього четверга на UA: ЗАКАРПАТТЯ

Звіт голови Перечинської ОТГ — цього четверга на UA: ЗАКАРПАТТЯ

26 бер. 2019

Звіт голови Перечинської ОТГ — цього четверга на UA: ЗАКАРПАТТЯПрямий ефір з головою Перечинської об’єднаної територіальної громади Іваном Погоріляком стартує 28 березня о 19:20 на телеканалі UA: ЗАКАРПАТТЯ та радіо “Тиса FM”.

У студії проекту чиновник прозвітує про роботу своєї команди, розповість, що вдалося зробити у 2018-му, а що — ні.

За концепцією програми #Звіти_наживо, до обговорення в прямому ефірі залучають журналістів, незалежних експертів та громадськість. Тож, якщо маєте запитання про роботу голови ОТГ, сформулюйте його в пост чи коментар у мережі Facebook та додайте хештег #Запитай_Погоріляка. Найгостріші із запитань ведучі #Звітів_наживо озвучать та обговорять у програмі.

Окрім цього, глядачі телеканалу UA: ЗАКАРПАТТЯ та слухачі радіо “Тиса FM” можуть телефонувати у студію прямого ефіру — (031) 261 61 91 або (095) 359 77 79

Пряма трансляція “Звітів.НАЖИВО” — на офіційній сторінці UA: ЗАКАРПАТТЯ у Facebook.

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху «ЧЕСНО», де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки. Тривалість кожних #Звітів_наживо — 52 хвилини.