Подкаст Суспільного «Сірі кордони» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Подкаст Суспільного «Сірі кордони» — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

15 вер. 2022

Подкаст команди Суспільне Ужгород «Сірі кордони» потрапив до номінантів аудіопремії «Слушно», започаткованої медіасервісом MEGOGO. Голосування, де слухачі обиратимуть найулюбленіші українськомовні подкасти, триватиме із 13 до 29 вересня включно, а вже 30 вересня, в Міжнародний день подкастів, оголосять результати. 

Для того, щоб проголосувати, необхідно авторизуватися на сайті премії та обрати свого фаворита у відповідній категорії, натиснувши на кнопку «Голосувати». Кожен слухач може віддати свій голос лише за один подкаст у кожній з категорій. 

Читайте також: 28 подкастів Суспільного — серед номінантів аудіопремії «Слушно»

Контрабанду на Закарпатті намагався побороти кожен президент, голова ОДА та керівник правоохоронних структур. У чому ж секрет її «живучості» та якими насправді є масштаби — слухайте в епізодах подкасту «Сірі кордони» на сервісах:

Загалом, від Суспільного Мовлення на цю премію номінували 28 подкастів у шести категоріях: про історію та суспільство (11 подкастів), журналістські розслідування (6 подкастів), про культуру (6 подкастів), про науку та технології (2 подкасти), лайфстайл-подкаст (2 подкасти), про спорт (1 подкаст).

Також крім вибору слухачів, команда MEGOGO Audio обере подкасти, які отримають відзнаки медіасервісу. Один із номінантів отримає головну нагороду — гран-прі премії «Слушно».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Підпишіться на Суспільне Ужгород у соцмережах: