Як народна депутатка роками приховувала нерухомість в росії — розслідування «Схем» на Суспільному

Як народна депутатка роками приховувала нерухомість в росії — розслідування «Схем» на Суспільному

8 лис. 2022

Дивіться 8 листопада о 17:50 в ефірі проєкту «Суспільне. Спротив» на Суспільне Ужгород та інших місцевих телеканалах Суспільного Мовлення* нове розслідування «Схеми» від Радіо Свобода.

Цього разу фігуранткою розслідування журналістів стала народна депутатка України Наталія Королевська, яка була обрана за списком нині забороненої «Опозиційної платформи — За життя». Як виявилося, вона володіє земельною ділянкою та будинком у московській області рф.

Читайте також: «Колективний путін винен, але кожен злочин має своє обличчя» — команда розслідувачів Суспільного про новий фільм

Це нерухоме майно депутатка не вказувала у майнових деклараціях, відколи вперше потрапила до Верховної Ради — тобто упродовж вже 16 років. Це може мати ознаки порушення антикорупційного законодавства — в частині декларування недостовірних відомостей, йдеться у розслідуванні «Схем».

Читайте також: Вплив війни на чорноземи — спецпроєкт Суспільне Дніпро «Поля у вогні — родюча небезпека»

Онлайн дивитися «Суспільне. Спротив» можна на сайтах телеканалів і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив» виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. 

Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи у ранковий, денний та вечірній час (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Програма «Схеми: корупція в деталях» є проєктом Радіо Свобода, яка багато років поспіль робить розслідування та аналітику політичної корупції. 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії (Суспільне Чернівці, Суспільне ОдесаСуспільне ВінницяСуспільне Львів тощо). Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Оперативні новини від Суспільне Ужгород у соцмережах:

Крім Суспільне Крим та Суспільне Донбас.