Дивіться в ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ у День захисника України

Дивіться в ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ у День захисника України

11 жов. 2019

14 жовтня, у День захисника України, в ефірі усіх телеканалів Суспільного, зокрема й UA: ЗАКАРПАТТЯ, вийдуть спецпроєкти, тематичні концерти й документальні фільми, присвячені захисникам та захисницям.

О 9:10 в ефірі суспільного телеканалу UA: ЗАКАРПАТТЯ дивіться документальну стрічку «Війна на нульовому кілометрі» про історії прикордонників, які в травні-вересні 2014 року в складі підрозділів Державної прикордонної служби України героїчно захищали територіальну цілісність нашої держави. Зокрема, у районі пунктів пропуску «Ізварине» та «Довжанський» прикордонники й військові ЗСУ опинилися у ворожому кільці та 21 день перебували майже в повному оточенні. Цей фільм нагадає всім, якою ціною стримується ворожа навала. А також покаже героїв нашого часу, їхні обличчя й імена, героїв, якими варто пишатися.

О 11:00 глядачі побачать документальний фільм виробництва UA: Суспільне мовлення «Мирний птах». Стрічка розповідає родинну історію Івана Старченка, яка тісно переплітається з вторгненням Росії на Донбас і входом українських військових у Луганський аеропорт. Іван та два його сини працювали в Луганському аеропорту й попри заборону та погрози так званих ЛНРівців приймали на посадку українські військові літаки. Чоловіки допомагали українським військовим, і це ледь не коштувало їм життя: дім Старченків розстріляли з танка. Іван із дружиною дивом врятувалися, а син Сергій потрапив до полону.

О 14:00 на UA: ЗАКАРПАТТЯ — документальний фільм Юрія Ткаченка «Заміновані вірністю» про легендарну фронтову вівчарку, яка стала оберегом та символом вірності для бойових побратимів, перших добровольців, котрі зголосилися захищати незалежну Україну.

О 17:20 в ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ — проєкт «Війна: історії початку». Це розповіді учасників бойових дій і волонтерів про початок війни, а також про те, як вони знайшли свою любов там, де зовсім не шукали — на передовій. І війна не стала завадою для цих почуттів.

Крім цього, на UA: ЗАКАРПАТТЯ заплановано трансляцію документальних передач «08.2014. Розповідь про події в Іловайську», «Перехрестя Балу», «Січ», «Луганський форпост» та «Аеропорт. Перший штурм». Увечері 14-го жовтня на Закарпатському Суспільному — концертно-розважальний контент. 

Інформаційний підсумок Дня захисника України на UA: ЗАКАРПАТТЯ дивіться наживо та зі сурдоперекладом о 19:00.

Програма телепередач UA: ЗАКАРПАТТЯ ось тут. Дивитися телеканал онлайн можна на сайті uz.suspilne.media за цим лінком