UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме Хресну дорогу та Великодню Службу з Риму

UA: ЗАКАРПАТТЯ транслюватиме Хресну дорогу та Великодню Службу з Риму

9 кві. 2020

12 квітня християни західного обряду відзначатимуть Воскресіння Христове, а православні та греко-католики — Вербну неділю. Суспільне Закарпаття щотижня транслює богослужіння різних конфесій, аби віряни долучалися до спільної молитви безпечно — перебуваючи вдома. 

У п’ятницю, 10 квітня, дивіться в ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска. Початок молитви — о 22:00 (за київським часом). 

У неділю, 12 квітня, Суспільне Закарпаття покаже в ефірі два богослужіння — православних та римо-католиків: 

  • о 10:00 — Божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим. 
  • о 12:00 — Великодня Служба на площі Святого Петра в Римі та Апостольське благословення від Святішого Отця Франциска «Urbi et Orbi».

Святкове богослужіння та звернення Папи Римського супроводжуватиме синхронний переклад українською, а також мовою жестів. Дивитися наживо можна буде й онлайн на сайті UA: ЗАКАРПАТТЯ. 

Крім того, Суспільне транслює також богослужіння та проповіді мусульман. Дивіться на телеканалі UA: КРИМ цієї п’ятниці, 10 квітня: 

  • 12:00 — намаз і проповідь, організовані Духовним управлінням мусульман України «Умма»; 
  • 12:15 — настанова Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим; 
  • 16:45 — п’ятнична проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», що організована Духовним управлінням мусульман України.

UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА показують служіння Церкви євангельських християн-баптистів, Української євангельської церкви, Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня та спеціальні проповіді й звернення лідерів інших релігійних об’єднань Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. 

Водночас, регіональні філії в Житомирі та Запоріжжі організують недільні трансляції наживо за допомогою пересувних телевізійних станцій (ПТС) із місцевих християнських храмів.

Більше про трансляції богослужінь на Суспільному читайте тут. 

Нагадаємо, в Україні триває боротьба з поширенням коронавірусної хвороби. Через це діють карантинні обмеження для громадян. 

Суспільний мовник запустив у соцмережах флешмоб #привітрідним. Медійники, артисти й активісти передають відеовітання рідним, пригадують цікаві історії та діляться карантинними переживаннями.