«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій щовечора на UA: ЗАКАРПАТТЯ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій щовечора на UA: ЗАКАРПАТТЯ

18 вер. 2020

21 вересня на регіональних телеканалах Суспільного, зокрема і на UA: ЗАКАРПАТТЯ, стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій від команди редакторів «Теми дня».

«Ми об’єднуємо новинний блок і суспільно-аналітичний в єдину 52-хвилинну щоденну програму, в якій глядач зможе отримати максимум інформації та аналітики про події Закарпаття. Команда працюватиме на двох майданчиках — у ньюзрумі та великій гостьовій студії. Подання інформації та обговорення з експертами головних тем, які на вустах у закарпатців, відбуватимуться за стандартами роботи Суспільного — із балансом думок та неупереджено», — зазначає продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина. 

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. — Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони».

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.

Оперативну інформацію від Суспільного Закарпаття шукайте на цифрових платформах: