Суспільне Ужгород покаже документальний серіал «Ми з України»

Суспільне Ужгород покаже документальний серіал «Ми з України»

27 лют. 2023

27 лютого — 3 березня у ранковому блоці всеукраїнського проєкту «Суспільне. Спротив» о 7:40 на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення покажуть документальний проєкт «Ми з України» — це розповіді про життя та діяльність митців і менеджерів культури, які створила вінницька команда «Мистецького об’єднання “PLAI”». 

Серед героїв — Сергій ЖаданОлег КадановКатерина КалиткоПавло НечитайлоКостянтин ПархоменкоМаксим ДемськийОлег СкрипкаМарина Лосєва та ще багато людей мистецтва, які зараз виборюють право України на волю й гідне життя. Всього цикл «Ми з України» містить 22 інтерв’ю. До показу заплановано п’ять серій проєкту.

Читайте також: 10 символів стійкості Суспільного Мовлення — які вони?

«Повномасштабна війна триває. Наші Сили оборони дають відсіч російському агресору. Втім, як на мене, важливо показати, що не лише військові нині борються, хоча, зрозуміло, що вони насамперед. Важливо показати, що це боротьба усього українського народу. По змозі борються й письменники, музиканти, інші публічні люди, наш народ у боротьбі єдиний. Тому я радий, що у нашого ранкового слота буде можливість показати глядачам цей проєкт», — зазначив продюсер ранкового блоку «Суспільне. Спротив» Сергій Татаренко.

«Війна змусила вчитись, діяти й не сумніватись у своїх силах. Так ми цілий рік знімали документальний серіал про українських митців, — розповідає одна з авторів проєкту Олександра Венславовська. — Хочемо поділитися з вами цінністю твердої позиції, думками та спільною ідеєю, впертою впевненістю, що Україна заслуговує на найкраще майбутнє»

Продюсери й автори ідеї: Олександра ВенславовськаВолодимир Подолян. Оператори: Микола ГеркалюкМарина СербіновичОлександр КоханЄвген Горун, Назар НазарукАндрій НовіковЯрослав Ільчишин. Режисер монтажу: Євген Горун.

Читайте також: День кримського спротиву та інтерв’ю з медиком з «Азовсталі» — у «Кримському питанні» на Суспільному

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах