Програми
Русинська родина
Русинська родина
У випусках проєкту — історії цікавих представників та представниць русинської спільноти в Україні та інших країнах світу, розповіді про їхні традиції й побут. Проєкт виходить щопонеділка через тиждень о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто міг би стати героєм програми? Пишіть нам на press.zakarpattia@suspilne.media.
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини з усього регіону із дотримання усіх журналістських стандартів. Достовірна та оперативна інформація про головні події Закарпаття. Про найважливіше дивіться у будні о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40 на телеканалі UA: ЗАКАРПАТТЯ; о 12:10 — на UA: Українське радіо Ужгород та щогодини з 12:00 до 18:00 на радіо Тиса FM.
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне інформаційно-пізнавальне шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Журналісти з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті.Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з вашого регіону, про які має дізнатися вся країна — пишіть нам: press.zakarpattia@suspilne.media
Своя земля
Своя земля
Це програма про те, чого можна досягти, якщо об’єднатись зі своїми сусідами та загалом громадами. У зйомках беруть участь Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії Суспільного. «Своя земля» – це проект місцевих журналістів про місцеві практики, – розповідає головний режисер проекту Олександр Назаров. – Власне, людей, які найкраще знають контекст регіону, а відповідно і можуть розказати максимально повну та цікаву іс
Звіти. Наживо
Звіти. Наживо
Посадовці Закарпаття звітують про свою роботу у прямому ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ. У програмі беруть участь журналісти інших медіа й незалежні експерти. #Звіти_наживо — це всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО.
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск новин Ужгорода та області з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та громадськості говорять про суспільно-політичні, культурні, соціальні й інші теми, актуальні для жителів Закарпаття.
На власні очі / Mit eigenen Augen
На власні очі / Mit eigenen Augen
Щотижнева програма «На власні очі» розповідає про етнічних німців Закарпаття. Це проєкт про особистості, знакові події та особливості національних традицій, яких дотримуються мешканці колишніх німецьких поселень у регіоні. Проєкт виходить щосереди о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто міг би стати героєм програми? Пишіть нам на press.zakarpattia@suspilne.media.
Угорське слово / Magyar Szó
Угорське слово / Magyar Szó
Мета проєкту — знайомити телеглядачів з угорською спільнотою на Закарпатті, розповідаючи про їхній побут і свята, зайнятість, вподобання, традиції та культуру, а також бути корисними для цієї нацменшини — інформувати й надихати її представників. Проєкт виходить щовівторка о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто міг би стати героєм програми? Пишіть нам на press.zakarpattia@suspilne.media.
Романо Джівіпен
Романо Джівіпен
У програмі — правдива й об’єктивна інформація про ромів, які прагнуть інтегруватися в українське суспільство. Без упереджень, стереотипів та прихованої «мови ворожнечі». У проєкту роми мають можливість відверто ділитися своїми проблемами у галузі освіти, охорони здоров’я, працевлаштування, паспортизації. Програма виходить щопонеділка через тиждень о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто мі
Ethno Vision
Ethno Vision
Спільна програма творчо-виробничного об’єднання національних меншин «Закарпатської регіональної дирекції» Суспільного. Це підсумковий випуск про головні події із життя національних меншин регіону за тиждень. Проєкт виходить щосуботи о 09:50 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ.
У румунів вдома / Acasă la români
У румунів вдома / Acasă la români
Програма «У румунів вдома» — про життя представників румунської спільноти на Закарпатті, їхній побут та свята, традиції та будні, виклики й перемоги. Виходить проєкт щоп’ятниці о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто міг би стати героєм програми? Пишіть нам на press.zakarpattia@suspilne.media.
Словацькі погляди
Словацькі погляди
У програмі — актуальні теми політичного, економічного, культурно-освітнього спрямування з життя словацької національної меншини на Закарпатті. Гостями проєкту стають представники українського та словацького соціуму, науки, культури, а також звичайні жителі регіону. Виходить щочетверга о 12:00 із українськими субтитрами на UA: ЗАКАРПАТТЯ. Маєте теми для проєкту або знаєте того, хто міг би стати героєм програми? Пишіть нам на press.zakarpattia@susp
Новини угорською мовою / Hirek
Новини угорською мовою / Hirek
Актуальні новини угорською мовою про найважливіші події з життя Закарпаття в цілому та громади етнічних угорців, що проживають на Закарпатті зокрема. Виходить щобудня о 17:15 на UA: Українське радіо Ужгород. _____________________________________ Aktuális hírek magyar nyelven Kárpátalja és a régió magyarlakta területein élő közösség életének legfontosabb eseményeiről.
Румунські меридіани
Румунські меридіани
Програма румунською мовою про життя цієї національної спільноти. Виходить щобудня о 12:45 на UA: Українське радіо Ужгород.Слухайте нас на FM-частотах: Великий Березний - 104,3 FM, Міжгір’я - 106,6 FM, Мукачеве - 97,3 FM, Рахів - 102,2 FM, Хуст - 101,2 FM, Ужгород - 107,2 FM.
Акцент полудня
Акцент полудня
Суспільно-політична програма команди UA: Українське радіо Ужгород. У студії Суспільного аналізуємо події, важливі для жителів Закарпаття, з експертами, представниками влади й громадськості. В ефірі — щобудня о 12:15.Слухайте нас на FM-частотах: Великий Березний - 104,3 FM, Міжгір’я - 106,6 FM, Мукачеве - 97,3 FM, Рахів - 102,2 FM, Хуст - 101,2 FM, Ужгород - 107,2 FM.