Про роботу Закарпатської обласної ради  — у проекті #Звіти_наживо

Про роботу Закарпатської обласної ради  — у проекті #Звіти_наживо

20 тра. 2019

Прямий ефір з головою Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом стартує 23 травня о 19:20 на телеканалі UA: ЗАКАРПАТТЯ та радіо “Тиса FM”.

У студії проекту чиновник прозвітує про роботу своєї команди, розповість, що вдалося втілити у 2018-му, а що — ні. За концепцією програми #Звіти_наживо, до обговорення в прямому ефірі залучають журналістів, незалежних експертів та громадськість. Тож, якщо маєте запитання до посадовця, то сформулюйте його в пост чи коментар у мережі Facebook та додайте хештег #запитай_Рівіса. Найгостріші із запитань ведучі #Звітів_наживо озвучать та обговорять у програмі.

Окрім цього, глядачі телеканалу UA: ЗАКАРПАТТЯ та слухачі радіо “Тиса FM” можуть телефонувати у студію прямого ефіру — (031) 261 61 91 або (095) 359 77 79

Пряма трансляція #Звітів_наживо — на офіційній сторінці UA: ЗАКАРПАТТЯ  у Facebook.

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ, де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки. Тривалість кожних #Звітів_наживо — 52 хвилини.