«Кримське питання» на Суспільному: вплив війни та окупації на дітей

«Кримське питання» на Суспільному: вплив війни та окупації на дітей

2 чер. 2023

Як війна та окупація впливає на дітей, що відбувається з дітьми кримських політв’язнів та чи поверне росія викрадених неповнолітніх — 3 червня о 16:00* дивіться у новому випуску проєкту «Кримське питання» на Суспільне Ужгород та інших місцевих каналах Суспільного Мовлення та о 21:00 на платформах Суспільне Крим.

Читайте також: Історії травня, які дивилися найбільше на регіональних ютуб-каналах Суспільного

За даними уповноваженої президента з прав дитини Дар’ї Герасимчук відомо про понад 19,5 тисяч дітей, вивезених з окупованих територій до росії, але точно підрахувати їх кількість зараз неможливо. Яка ситуація з депортацією неповнолітніх? Як захистити майбутнє дітей на окупованих територіях та дітей політв’язнів й тих, кого росіяни примусово перемістили за межі України? Про це ведуча проєкту Олеся Вакуленко поговорить із гостями «Кримського питання»:

  • Муміне Салієва, координаторка громадської ініціативи «Кримське дитинство»;
  • Мирослава Харченко, головна юристка благодійного фонду «Спасемо Україну»;
  • Катерина Рашевська, юристка Регіонального центру прав людини;
  • Тетяна Асланян, експертка Центру психологічної експертизи благодійного фонду «Голоси дітей».

Дивіться онлайн випуск «Кримського питання» на сайтах місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим. 

«Кримське питання» — проєкт регіональної команди Суспільного Мовлення. Над ним працюють журналісти й редактори Суспільне Крим спільно із Суспільне Львів

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Суспільне Крим — офіційний сайт телеканалу Суспільного Мовлення Суспільне Крим, всеукраїнського супутникового телеканалу, який мовить 24/7.

Оперативні новини у соцмережах: 

* Час виходу проєкту цього тижня змінено через трансляцію виступів України у Золотій Євролізі-2023 з волейболу.