Керівник Держпродспоживслужби Закарпаття прозвітує в ефірі Суспільного

Керівник Держпродспоживслужби Закарпаття прозвітує в ефірі Суспільного

29 сер. 2019

У студії проєкту #Звіти_наживо на UA: ЗАКАРПАТТЯ — начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледза.

Прямий ефір — сьогодні о 19:20. 

До кого звертатися, якщо запідозрили, що у платіжках за комунальні завищені ціни?

Хто стежить за тим, щоб послуги, вартість яких регулює держава, надавали якісно? 

Це — лише частина сфери відповідальності Держпродспоживслужби України. 

В ефірі UA: ЗАКАРПАТТЯ та радіо «Тиса FM» посадовець прозоро прозвітує про свою роботу та розкаже більше про те, у яких випадках громадянам треба звертатися до обласного управління. 

Якщо маєте запитання до начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області, то сформулюйте його в пост чи коментар у мережі Facebook та додайте хештег #запитай_Гуледзу. 

Окрім цього, глядачі телеканалу UA: ЗАКАРПАТТЯ та слухачі радіо«Тиса FM» можуть телефонувати у студію прямого ефіру — (031) 261 61 91 або (095) 359 77 79.

Пряма трансляція #Звітів_наживо — на офіційній сторінці UA: ЗАКАРПАТТЯ  у Facebook та на сайті uz.suspilne.media у розділі “Онлайн”. 

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проєкт команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ, де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки.