UA: ЗАКАРПАТТЯ: суспільний мовник завжди поруч

UA: ЗАКАРПАТТЯ: суспільний мовник завжди поруч

22 лют. 2021

UA: ЗАКАРПАТТЯ — це філія Суспільного мовлення у Закарпатській області.

UA: Суспільне мовлення — це найбільша незалежна медіакомпанія України. У кожному куточку країни, хоч би де ви були — Суспільне завжди поруч. Ми — мережа телеканалів, радіоканалів та цифрових платформ. Всеукраїнські телеканали UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА, радіо UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура, сайти Суспільне | Новини, Суспільне | Культура, Суспільне | Спорт, UA: Євробачення, UA: КАЗКИ, UA: Класична музика.

Регіональні Суспільні мовники у Закарпатській області — це телеканал UA: ЗАКАРПАТТЯ, радіо Тиса FM та UA: Українське радіо Ужгород.

Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодних державних органів, політичних та бізнесових структур. Працюємо за найвищими журналістськими стандартами. 

Місія Суспільного:

«Захищати свободи в Україні. Надавати суспільству достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу»

Про інформаційне партнерство

Суспільний мовник готовий підтримувати інформаційно-культурні та суспільно-важливі події у регіонах, що відповідають цінностям і місії медіакомпанії, а також інтересам та очікуванням нашої аудиторії.

Де нас можна дивитися, слухати і читати

Дивитись Суспільне UA: ЗАКАРПАТТЯ можна в супутниковому й цифровому ефірі та онлайн на сайті філії. 

Слухати UA: Українське радіо Ужгород можна онлайн та на частотах: 

 • Великий Березний - 104,3 FM
 • Міжгір’я - 106,6 FM
 • Мукачеве - 97,3 FM
 • Рахів - 102,2 FM
 • Хуст - 101,2 FM
 • Ужгород - 107,2 FM

Радіо Тиса FM вмикайте на частоті 103.0 FM.

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

Хто керує Суспільним?

Ми не державне медіа, ми — суспільне. Ми належимо суспільству і підзвітні лише йому. Українське законодавство не передбачає такої особливої форми власності, тож 100% акцій АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» належать державі. Однак державні органи не керують Суспільним і не визначають редакційної політики. У цьому полягає ключова відмінність державного й суспільного медіа. Тимчасом як державні медіа працюють в інтересах державних органів та керуються владою, суспільні мовники працюють в інтересах усіх громадян і керуються незалежно обраним менеджментом.

Керівних органів два — це наглядова рада і правління. Також у нас є редакційна рада. У регіональних філій є два керівники: менеджер філії відповідає за адміністративно-господарський напрям роботи, а продюсер філії — за творчі питання і контент. Вони обираються на відкритому конкурсі.

Як я можу допомогти Суспільному?

Дивитися. Слухати. Підтримувати. Приходити на роботу. Розміщувати в нас свою рекламу. Поширювати інформацію про Суспільне в колі своїх друзів. Підписатися на наші сторінки в соцмережах. Надавати зворотний зв’язок про нашу роботу й ділитися ідеями і пропозиціями на платформі «Потрапити на Суспільне».

Наші контакти:

Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Закарпатська регіональна дирекція»:

88000, м. Ужгород, Київська набережна, 18

+38 (0312) 61 62 72

press.zakarpattia@suspilne.media

Відділ реклами:

ads.zakarpattia@suspilne.media

+38 (068) 555 38 83

 • Як повідомити новину журналістам UA: ЗАКАРПАТТЯ?

  • +38 (0312) 23 31 65 — зателефонувати на гарячу лінію новин (з 7:00 до 21:00);
  • news.zakarpattia@suspilne.media — відправити e-mail;
  • у месенджері через Facebook або Instagram.