Н. М.Підгородська «Академічний спів»

23 лют. 21:20


 

У програмі ми розкажеме про Надію Миколаївну Підгородську, котра  робить в Ужгородському державному музичному училищі імені Д.Є.Задора і очолює спеціалізаціїю «Академічний спів».

Она – високопрофесійний спеціаліст, педагог з великим досвідом роботи, єден з провідних викладачів училища. За час роботи в училищі пудготовила много професійних фахівців у царині вокального искуства, котрі успішно творять в зачаткових  і вищих спеціалізованих мистецьких учебних школах, творчих колективах області та за її межов. Майбулшим досягненням у роботі Надії Миколаївни є виховання лауреатів міждународних та всеукраїнських конкурсів котрі і представлять у програмі свої творчі доробки.

***

У програмі ми розповімо про Надію Миколаївну Підгородську, яка працює в Ужгородському державному музичному училищі імені Д.Є.Задора і очолює спеціалізацію «Академічний спів».

 

Вона – високопрофесійний спеціаліст, педагог з великим досвідом роботи, одна з провідних викладачів училища. За час роботи в училищі підготувала багато професійних фахівців у царині вокального мистецтва, які успішно творять в початкових  і вищих спеціалізованих мистецьких закладах, творчих колективах області та за її межею. Найбільшим досягненням у роботі Надії Миколаївни є виховання лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, які і представлять у програмі свої творчі доробки.

 

Інші випуски
Більше відео