"Зачарована весною" виставка аматорів

16 бер. 20:23


"Зачарована весною"пуд таков поетичнов назвов днями в залах Закарпатського обласного музею народної архітектури  та побуту удкрилася виставка  митцюв-аматорув, многі з котрих ниє професіоналами, айбо їх душа тягнеся до творчости.

Організатором та ініціатором її проведення  виступив Організаційно-методичний центр культури.  На суд позирачув представлено булше 80 разнопланових робут. Туй мож било залюбоватися файними краєвидами нашої сріберної зимли у живопосі, інтересними графічними роботами, стилізованими платтями та многима декоративно-ужитковима творами.

У виставці взяло участь 18 митцюв, котрі представили оригінальний і неповторний у своюв творчости світ образотворення.

 ***

"Зачарована весною" під такою поетичною назвою в залах Закарпатського обласного музею народної архітектури  та побуту відкрилася виставка  митців-аматорів, багато з яких не є професіоналами, але їх душа тягнеться до творчості. Організатором та ініціатором її проведення  виступив Організаційно-методичний центр культури. Глядачам представлено більше 80 різнопланових робіт. На виставці у живописі представлені краєвиди нашої Срібної землі, графічні роботи, стилізований одяг та багато декоративно-ужиткових творів. У ній взяло участь 18 митців, котрі представили оригінальний і неповторний у своїй творчості світ мистецтва.

 

Інші випуски
Більше відео