Творчість Франциска Ерфана

23 бер. 20:23


 Кажуть так, же кіть фамілія духовна і талантлива, то сись важний корінь дає ростки упродовж многих поколінь.

На днях в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая свуй творчий доробок представив Франциск Ерфан .

Експозиція приурочена до 60-руччя художника і є гиби пудсумком роботи за пуслідні 5 рокув. Никому не секрет, же Францик Ерфан є внуком корифея закарпатського живописа Йосипа Бокшая і на даний момент робить директором в обласному художньому музеї, якому присвоєно імня його діда. Із ювієм Францика Ерфана прийшли поздоровити многі честовані гості, коріші по пензлику, котрі желали йому достойно продовжувати великоє діло його діда - Йосипа Бокшая.

 ***

В народі кажуть, якщо прізвище має в собі духовність та талант – то це дає паростки впродовж усіх поколінь. В залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая свій творчий доробок представив Франциск Ерфан . Експозиція приурочена до 60-річчя художника,  і є підсумком роботи останніх п’яти  років. Нікому не є таємницею, що Францик Ерфан є внуком корифея закарпатського живопису Йосипа Бокшая . На даний час він обіймає посаду директора обласного художнього музею, якому присвоєно ім’я його діда. Із ювілеєм Францика Ерфана прийшли привітати численні гості, художники. Вони бажали  йому достойно продовжувати велику справу його діда - Йосипа Бокшая.

Інші випуски
Більше відео